Filmid

Tasuta eriseanss

Reich of the Dead

Reich of the Dead / Eesti, 2019
Rež: Julius Kits

19:30

N

Suur saal

Matrix - 20

The Matrix - 20 / USA, 1999
Rež: Lana Wachowski, Lilly Washowski

20:30

N

Suur saal

Avafilm

Karv

Karv / Eesti, 2019
Rež: Oskar Lehemaa

19:00

R

Suur saal

Friigid

Freaks / USA, Kanada, 2018
Rež: Zach Lipovsky, Adam B. Stein

19:00

R

Suur saal

Põhiprogramm

Las kaamera käib – zombid!

Kamera o tomeru na! / Jaapan, 2017
Rež: Shinichirô Ueda

16:15

P

Suur saal

Uskumatu

Unthinkable / Rootsi, 2018
Rež: Crazy Pictures

18:45

L

Suur saal

Koko-dii, koko-daa

Koko-di Koko-da / Rootsi, Taani, 2019
Rež: Johannes Nyholm

13:00

P

Suur saal

Harpuun

Harpoon / Kanada, 2019
Rež: Rob Grant

17:00

R

Suur saal

Tuul

The Wind / USA, 2018
Rež: Emma Tammi

21:45

R

Suur saal

Surma keskpunkt

The Dead Center / USA, 2018
Rež: Billy Senese

21:30

L

Suur saal

Peakütt

The Head Hunter / USA, 2018
Rež: Jordan Downey

23:30

L

Suur saal

Punase kirja päev

Red Letter Day / Kanada, 2019
Rež: Cameron Macgowan

11:45

P

Suur saal

Laip Brighton Rockil

Body at Brighton Rock / USA, 2019
Rež: Roxanne Benjamin

14:45

L

Suur saal

Higi ja pisarate maja

Casa de sudor y lágrimas / Hispaania, 2018
Rež: Sonia Escolano

15:00

R

Suur saal

Tapa mind, koletis!

Muere, monstruo, muere / Mehhiko, Argentiina, Tšiili, Prantsusmaa, 2018
Rež: Alejandro Fadel

12:30

L

Suur saal

Öövaht

Morto Não Fala / Brasiilia, 2018
Rež: Dennison Ramalho

16:00

L

Väike saal

Suure potentsiaaliga noormees

A Young Man With High Potential / Saksamaa, 2018
Rež: Linus de Paoli

20:30

L

Väike saal

Vene psühho

Russki bes / Venemaa, 2018
Rež: Grigori Konstantinopolski

16:45

L

Suur saal

Friikidele

Verine teekond

Baiorensu boijâ / Jaapan, 2018
Rež: Ujicha

22:30

L

Väike saal

Abrakadabra

Abrakadabra / Argentiina, Uus-Meremaa, 2018
Rež: Luciano Onetti, Nicolás Onetti

21:30

R

Väike saal

21:00

L

Keldrisaal

Must mets

El bosque negro / Brasiilia, 2018
Rež: Rodrigo Aragão

23:30

R

Väike saal

Retrofilmid

Kollane mask

Kollane mask / Eesti, 1979
Rež: Elvi Koppel

13:45

L

Keldrisaal

Legend bändist nimega Stardust Brothers

Hoshikuzu kyôdai no densetsu / Jaapan, 1985
Rež: Macoto Tezuka

21:30

R

Keldrisaal

Kosmonaut, ärgake! Külla tuleb Vladimir Tarassov

Wake up, Cosmonaut! Meeting with Vladimir Tarasov / Nõukogude Liit, 1973
Rež: Vladimir Tarasov

18:00

L

Keldrisaal

11:15

P

Väike saal

Need surnud ju elavad! Öine rämpszombifilmide maraton

THE DEAD ARE ALIVE - MIDNIGHT TRASH ZOMBIE FILM MARATHON / USA, 1985
Rež: Mix

23:15

N

Keldrisaal

Rambu

Pembalasan rambu / Indoneesia, 1986
Rež: Jopi Burnama

23:30

R

Keldrisaal

23:15

L

Keldrisaal

Ameerika narkolood

American Drug Stories / USA, 2018
Rež: Mix

14:15

L

Väike saal

Mitte tilkagi enam!!! Nõukogude Eesti propagandafilmid

Mitte tilkagi enam!!! Nõukogude Eesti propagandafilmid / Eesti, 2019

16:15

L

Keldrisaal

Ekstreemfilm

Märtrid

Martyrs / Prantsusmaa, Kanada, 2008
Rež: Pascal Laugier

23:45

R

Suur saal

Lühifilmid

Väikesed luupainajad: parimad rahvusvahelised lühifilmid

Little Nightmares: Best Shorts of the World / Erinevad riigid, 2019
Rež: Mix

18:15

L

Väike saal

16:15

P

Väike saal

MÉLIÈS D’ARGENT LÜHIFILMIDE KONKURSS

MÉLIÈS D'ARGENT SHORT FILM COMPETITION / Erinevad riigid, 2019
Rež: Mix

17:00

R

Väike saal

13:00

P

Väike saal

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi